Doprava

MEJRA rozvoz - při nákupu nad 200 Kč můžete využít služeb rozvozu po VYBRANÝCH MĚSTECH - České Budějovice, Blatná, Strakonice, Písek, Kaplice. Včetně okolních obcí v okruhu 15km od výše vybraných měst.

U této dopravy doba dodání záleží na vytíženosti MEJRA rozvozu. Doba dodání je v rozmezí 1 - 7 dní. O době dodání se lze informovat předem na emailu info@mejra.cz (odpovíme do 24hodin). Případně Vás po objednání budeme informovat s přesným datem rozvozu k Vám.

Platba na místě při předání.

20 Kč

-----------------------

Zásilkovna - platba předem. Výdejní místa naleznete na internetových stránkách - https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search. Platba předem lze uskutečnit za pomoci bankovního převodu. Odesíláme ihned po připsání peněz na náš účet. Do poznámky při tvorbě objednávky zadejte adresu výdejního místa. Bez uvedení adresy Zásilkovny zasíláme na nejbližší pobočku od Vás.

65 Kč

-----------------------

Zásilkovna - dobírka. Výdejní místa naleznete na internetových stránkách - https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search. Dobírka je placena při předání zásilky na výdejním místě. Do poznámky při tvorbě objednávky zadejte adresu výdejního místa. Bez uvedení adresy Zásilkovny zasíláme na nejbližší pobočku od Vás.

85 Kč