Doprava

MEJRA rozvoz - při nákupu nad 200 Kč můžete využít služeb rozvozu po VYBRANÝCH MĚSTECH - České Budějovice, Blatná, Strakonice, Písek, Pelhřimov, Jindřichův Hradec, Český Krumlov.

U této dopravy doba dodání záleží na vytíženosti MEJRA rozvozu. Doba dodání je v rozmezí 1 - 7 dní. O době dodání se lze informovat předem na emailu info@mejra.cz (odpovíme do 12hodin)

ZDARMA

Česká pošta - platba předem. Lze využít pro celou ČR. Platba předem lze uskutečnit za pomoci bankovního převodu. Odesíláme ihned po připsání peněz na náš účet.

70 Kč

Česká pošta - dobírka. Lze využít pro celou ČR. Dobírka je placena při předání zásilky doručovatelem České pošty.

95 Kč

Uloženka - platba předem. Výdejní místa naleznete na internetových stránkách - https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek. Platba předem lze uskutečnit za pomoci bankovního převodu. Odesíláme ihned po připsání peněz na náš účet. Do poznámky při tvorbě objednávky zadejte adresu výdejního místa.

45 Kč

Uloženka - dobírka. Výdejní místa naleznete na internetových stránkách - https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek. Dobírka je placena při předání zásilky na výdejním místě. Do poznámky při tvorbě objednávky zadejte adresu výdejního místa.

60 Kč